View unanswered posts | View active topics It is currently Mon Sep 16, 2019 2:02 am

Reply to topic  [ 103 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Dungeonbowl League (2014) 
Author Message
Mega Zuper Spammer

Post Re: Dungeonbowl League (2014)
Δουλεύω μέχρι τις 15:00. Αν μπορείς Δημήτρη να το κάνουμε 16:00 αλλιώς πάμε για μέσα στην εβδομάδα που μου είναι πολύ δύσκολο.

Fri Jun 06, 2014 7:57 pm
Profile
King Spammer

Έκτωρα μπορώ την Κυριακή και θα είμαι μάλλον νωρίτερα σύλλογο. Να μιλήσουμε.

Sat Jun 07, 2014 12:09 am
Profile YIM
Rookie

16:00 oi tragoi mou tha perimenoun ta elafia sou gia ena tragelafiko paixnidi :)

Sat Jun 07, 2014 2:19 am
Profile
I try to become Mega Zuper Spammer

Έλεος με αυτό το ανέκδοτο Δημήτρη, σε παρακαλώ κάντο delete από το ρεπερτόριό σου :P

Εγώ με το Στέλιο θα παίξουμε κανονικά.

Άγγελος: "Ας με κάνανε κι εμένα Πρωθυπουργό για μια μέρα και θα 'βλεπες!"

Αρκάς: Η Ζωή Μετά
_______ . _______ . _______ . _______ . _______ . _______ . _______ . _______ . _______ . _______ .

Αστερίξ: Οβελίξ, αντί να τσακώνεσαι προσπάθησε να μάθεις πού είναι οι αιχμάλωτοι
Οβελίξ: Αστερίξ, δεν γίνεται τίποτα. Πριν από τη μπούφλα δεν θέλουν να απαντήσουν και μετά δεν μπορούν

Sat Jun 07, 2014 2:22 am
Profile
Regular Hobby Writter

Καλησπέρα κυρίες και κύριοι,

Η πρώτη φάση των Knock - Outs τελείωσε μετά από τέσσερις πολύ ωραίους αγώνες στους οποίους υπήρξαν αρκετές εκπλήξεις και ανατροπές...

Παρακάτω βλέπετε πως διαμορφώθηκαν τα knock - outs μετά την φάση των οχτώ.

Image

Οι ημιτελικοί καλό είναι να έχουν ολοκληρωθεί μέχρι την Κυριακή 22 Ιουνίου, ώστε να τελειώσει η league πριν να μπει ο Ιούλιος για τα καλά.

Σύντομα θα έχετε στα mail σας τις ομάδες.

Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους.

Sat Jun 14, 2014 4:47 pm
Profile
King Spammer

Να πω πως αυτή την Κυριακή θα παίξουμε το τελευταίο Session Dark Sun και θα ξεκινήσει στις 3.30 οπότε θα παρακαλέσω τον αντίπαλο μου και coDM :D να παίξουμε μεσοβδομαδα με κάποιο τρόπο.

Sat Jun 14, 2014 5:37 pm
Profile YIM
Regular Hobby Writter

Καλησπέρα κυρίες και κύριοι! Η league φτάνει επιτέλους στο τέλος της, ύστερα από 2 πολύ εντυπωσιακούς ημιτελικούς, από τους οποίους νικητές πέρασαν οι Chaos Anno Domini και οι Rock 'n' Roll the Dice.

Οι φάσεις διαμορφώθηκαν ως εξής:

Image

Σήμερα, Παρασκευή 11 Ιουλίου και ώρα 16:00 - 16:30 περίπου θα πραγματοποιηθεί ο τελικός του Dungeonbowl στο χώρο του συλλόγου. Όσοι πιστοί θεατές, οπαδοί, φίλαθλοι και λοιποί, προσέλθετε. Καλή επιτυχία και στους δυό μας Χρηστάρα.

Fri Jul 11, 2014 1:24 pm
Profile

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

Είσαι φανατικός παίχτης του bloodbowl αλλά σε τσαντίζει η ατυχία στο ζάρι σου? Θέλεις να συνεχίσεις να παίζεις αλλά σκέφτεσαι ότι θα σου σπάσει τα νεύρα το "Ασσο reroll άσσο" ή "Double skulls reroll double skulls" που θα σου κοστίσει ολόκληρο τον αγώνα? Θεωρείς γενικά τον εαυτό σου άτυχο? Μην αγχώνεσαι, γιατί τώρα υπάρχω ΕΓΩ!!!

Νοικιάζοντας τις υπηρεσίες καλής τύχης που προσφέρω, θα σου εγγυηθώ μια 4άρα (σε γκολ) σε κάθε αγώνα που θα παίξεις. Γρήγορα, εύκολα, έμπιστα και σε πολύ λογικές τιμές. Πρόκειται για δοκιμασμένες υπηρεσίες που θα σε βγάλουν ασπροπρόσωπο σε κάθε περίπτωση, είτε είναι όμιλοι, είτε ημιτελικοί, είτε τελικοί. Σε φιλικά κάνω και "φιλικές τιμές"

Δοκιμάστε με και δεν θα χάσετε!!!

Υ.Γ. 1: Σε περίπτωση που δύο αντίπαλοι ενός αγώνα ζητήσουν τις υπηρεσίες μου, θα τις αγοράσει αυτός που θα κάνει τη μεγαλύτερη προσφορά
Υ.Γ 2: Σε περίπτωση που ο αντίπαλός σου βάλει 5 γκολ και σε νικήσει, εγώ την τεσσάρα σου την προσέφερα και δεν υπάρχει επιστροφή χρημάτων
Υ.Γ. 3 Σε περίπτωση που θέλεις τις υπηρεσίες μου για να τις χρησιμοποιήσεις εναντίον μου, τότε θα σου κοστίσει διπλά (θα χάσω που θα χάσω να βγάλω και κάτι παραπάνω)

(Προφανώς όλη αυτή η διαφήμιση δεν είναι για να την πάρει κάποιος στα σοβαρά έτσι, απλά το λέω για να μην πάει να μου διαγράψει κάποιος το μήνυμα με τη λογική ότι προάγω τίποτα παράλογο)

Τέλος, συγχαρητήρια στο Χρήστο που για δεύτερη συνεχόμενη φορά στέφεται πρωταθλητής, νικώντας το Στέλιο 4-1, σε έναν αγώνα ο οποίος αν και λίγο μονομερής, ήταν πολύ καλός επειδή ο Στέλιος το πάλεψε μέχρι τέλους, με αποτέλεσμα να έχει ενδιαφέρον.

Άγγελος: "Ας με κάνανε κι εμένα Πρωθυπουργό για μια μέρα και θα 'βλεπες!"

Αρκάς: Η Ζωή Μετά
_______ . _______ . _______ . _______ . _______ . _______ . _______ . _______ . _______ . _______ .

Αστερίξ: Οβελίξ, αντί να τσακώνεσαι προσπάθησε να μάθεις πού είναι οι αιχμάλωτοι
Οβελίξ: Αστερίξ, δεν γίνεται τίποτα. Πριν από τη μπούφλα δεν θέλουν να απαντήσουν και μετά δεν μπορούν

Fri Jul 11, 2014 11:40 pm
Profile
Am I a bot?

Να πω και εγώ με την σειρά μου συγχαρητήρια στον Χρίστο που παίρνει για 2η συνεχόμενη φορά το τρόπαιο. Περιμένω με ανυπομονησία την επόμενη λίγκα να δούμε αν θα μπορέσει κανείς να τον ρίξει από τον θρόνο του. Συγχαρητήρια και στον Στέλιο που έφτασε στον τελικό και ένα μπράβο για την δουλειά που κάνει όντας κομισάριος.

Sat Jul 12, 2014 4:36 pm
Profile

Image

Mon Jul 14, 2014 12:31 pm
Profile WWW
Regular Hobby Writter

Συγχαρητήρια και από μέρους μου στον Χρήστο. Θα αργήσω να ανεβάσω αποτελέσματα όμως, λόγο έλλειψης χρόνου. Από την άλλη Δευτέρα.

Mon Jul 14, 2014 1:21 pm
Profile
Regular Hobby Writter

Συγνώμη για την τόση καθυστέρηση! Ιδού το τελικό γράφημα των knock - out, όπως διαμορφώθηκε μετά τον τελικό:

Image

Συγχαρητήρια στον Χρήστο που για δεύτερη συνεχόμενη league καταφέρνει να φτάσει στην κορυφή!

Παρακάτω είναι η ομάδα με την οποία πήρε το κύπελλο, άμεσα διαμορφωμένη μετά τον τελικό:

Image

Ορίστε και το κύπελλο σου Χρηστάρα, άντε να τα 100στήσεις!

Image

Τέλος μερικά στατιστικά από όλη τη league:

Image

Δεν υπάρχουν στατιστικά για Interceptions γιατί πολλοί προπονητές είχαν σύνολο 2 σε όλη τη league και από παίκτες, 1 μέγιστο. Όσο για τα kills, δεν υπήρχαν πάνω από 1 σε έναν παίκτη, οπότε και για αυτό δεν εμφανίζονται. Τέλος, αστείο είναι να σημειωθεί πως σε αυτή τη league, εγώ (ναι πιστέψτε το) με τους Chaos A.D. έβγαλα συνολικά 730.000 winning, ενώ ο δεύτερος ήταν στα 620.000 και ο τρίτος στα 510.000!

Μέσα στις επόμενες μέρες θα ανοίξει ψηφοφορία όσων αφορά το μέλλον των leagues, αν δηλαδή θα συνεχίσουμε όπως είχαμε προσυμφωνήσει, η θα ξαναγίνει reset.

Fri Jul 25, 2014 2:12 pm
Profile
Mega Zuper Spammer

https://www.youtube.com/watch?v=TwEoQlsO7HI

Fri Jul 25, 2014 3:03 pm
Profile
Reply to topic   [ 103 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7