View unanswered posts | View active topics It is currently Tue Sep 17, 2019 12:12 am

Reply to topic  [ 424 posts ]  Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
 Κατι που ενδιαφερει ολα τα μελη του εσπαιρου.... 
Author Message
Am I a bot?

Post Re: Κατι που ενδιαφερει ολα τα μελη του εσπαιρου....
Ενημερώνω ότι λόγω αδυναμίας, το δικό μου κομμάτι της καθαριότητας θα ολοκληρωθεί αύριο.

Sat Sep 12, 2015 4:24 pm
Profile
Rookie

Thats ok dear, as long as you do it

Sun Sep 13, 2015 7:42 pm
Profile
Am I a bot?

Ισα που πρόλαβα πριν σκάσει η λαοθάλασσα για DnD 5th

Mon Sep 14, 2015 2:01 am
Profile
Am I a bot?

Πέτρο, Δημήτρη, η κουζίνα μας μου'κανε κάτι παράπονα ότι την έχω παραμελήσει οπότε θα'ρθω την Πέμπτη (17/9) για να ερωτοτροπήσω με τα μάρμαρα των πάγκων της. Τις καλημέρες μου.

Tue Sep 15, 2015 10:09 am
Profile
Rookie

Βασιλική έχουν γίνει αυτά στην γενική.

Wed Sep 16, 2015 10:49 am
Profile
Rookie

Αγαπητά μέλη του συλλόγου, οι απώλειες στην ομάδα καθαρισμού δίνουν και παίρνουν! Τα πράγματα είναι δύσκολα (και δυστυχώς σοβαρολογώ) ! Αιμορραγούμε λέμε ! Αν κάποιος βλέπει ότι έχει την ευχαρίστηση και το χρόνο να συνεισφέρει στην προσπάθεια μας να κρατήσουμε το σύλλογο σε ένα ανθρώπινο επίπεδο από άποψη καθαριότητας είναι πάντα ευπρόσδεκτος! Έστω και για 1-2 φορές η βοήθεια σας θα είναι υπερπολύτιμη! Αν λοιπόν κάποιος καλός Σαμαρείτης θέλει να προσφερθεί παρακαλώ πολύ επικοινωνήστε μαζί μου!

Ακολουθεί πρόγραμμα για τις επόμενες μέρες!

2/10 Παλαπανίδου - Βερονίκης (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα,τζάμια)
9/10 Γκουντάνας - Καρύγιαννης (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα, φίλτρο σκούπας )
16/10 Παλαπανίδης- Πατσουράκης (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα, πλύσιμο κάδων σκουπιδιών)
23/10 Κρεντήρας - Ταβουλάρης (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα,φίλτρο σκούπας )

Last edited by Azouzenia on Fri Oct 02, 2015 11:43 pm, edited 1 time in total.

Thu Oct 01, 2015 3:07 pm
Profile
Rookie

To φίλτρο της σκούπας έχει καθαριστεί οπότε μετακινησέ το μια προς τα κάτω αν θες, (9/10 και 23/10).
Να υπενθμίσω ότι είναι στο μπάνιο για να στεγνώσει οπότε βάλτε το στη σκούπα ΠΡΙΝ σκουπίσετε παρακαλώ.

Thu Oct 01, 2015 5:51 pm
Profile
Rookie

Το άλλαξα! θενξ μαναρι! το φιλτρο το εβαλα εγω πανω απο τον r2d2 για να το δουνε και να βιδωσουν οι επομενοι και να μη το ξεχασουν! although i trust παλαπανιδου - βερονικης team!

Fri Oct 02, 2015 11:46 pm
Profile
Am I a bot?

Παιδάκια, δυστυχώς είμαι σε θέση να ενημερώσω ότι λόγω βαριού προγράμματος που ξεκινάει από Δευτέρα, δεν θα είμαι σε θέση να παραμείνω στην ομάδα καθαρισμού. Το ξέρω ότι έχουν φύγει αρκετοί και ότι η αποχώρησή μου μόνο έξτρα προβλήματα θα προκαλέσει αλλά γενικά είχα θέμα με το πότε να πηγαίνω (πχ, πήγα την Δευτέρα γιατί δεν μπόρεσα πιο πριν) και τώρα απλά θα δυσκολεύει η κατάσταση.

Ελπίζω με την συνέλευση που έρχεται, να ψηθούν και άλλοι που δεν έχουν πάρει μέρος στην ομάδα καθαρισμού μέχρι τώρα και να βοηθήσουν και αυτοί με την σειρά τους, δυστυχώς όμως εγώ πλέον δεν θα μπορώ. Είχα σαν σκοπό να κράταγα μέχρι τέλος του χρόνου, αλλά το πρόγραμμα είναι υπερβολικά βαρύ όπως είναι, και αυτός είναι και ο λόγος που στον σύλλογο (μέχρι ελαφρύνσεως προγράμματος), παίρνω μέρος μόνο σε ένα campaign (GoT).

Προσδοκώ την κατανόησή σας.

Wed Oct 14, 2015 1:13 pm
Profile
Rookie

Την έχεις και σε αγαπάμε ακόμα κι ας μην καθαρίζεις. Σε μερικά χρονια θα μας πάς βόλτα με τα κότερα των εφοπλιστών που θα κάνεις παρέα και θα μας το ξεπληρώσεις!
Όσο για τους υπόλοιπους εθελοντές... Ένας ένας παιδια, δε σας προλαβαίνω!

Thu Oct 15, 2015 11:41 pm
Profile
Am I a bot?

:mrgreen: :mrgreen: Ελπίζω το κόκκινο χαλί να είναι καθαρό για να υποδεχθεί η τρομερή Glean Team τον νέο Big Guy στο roster της! :mrgreen: :mrgreen:

. Πές μου ποιά πίκρα περπατάς κρυφή;

Απόσπασμα από το Δημοτικό Ποίημα της Σκωτίας "Εδουάρδε, Εδουάρδε!"

Tue Oct 20, 2015 3:53 am
Profile
Rookie

Βεγγαλικά γεμίζουν τον ουρανό, άγγελοι τραγουδάνε το Ωσαννά σε Dolby surround και το συμβόλαιο παράδοσης της ψυχ... εεεεε συμβολής σου στην ομάδα είναι έτοιμο με χρυσά γράμματα.

(Το κόκκινο χαλί είναι για πλύσιμο δυστυχώς)

Άμα συμφωνεί και το αφεντικό δήλαδή. :roll:

Tue Oct 20, 2015 7:50 pm
Profile
Am I a bot?

Η παράδοση έχει ήδη γίνει. Μένει η επίσημη τελετή μύησης. Χαίρονται τα πλακάκια της κουζίνας, ζητωκραυγάζουν τα τραπέζια και τα τζάμια και ο R2d2 φτερνίζεται από την συγκίνηση.
Aν και η καθαριότητα ειναι melee υπόθεση, κάθε gadget και potion είναι ευπρόσδεκτο. Πόσο μάλλον οι PCs!!!!!!!!! (CHA check is rolled . . . = :?: )

. Πές μου ποιά πίκρα περπατάς κρυφή;

Απόσπασμα από το Δημοτικό Ποίημα της Σκωτίας "Εδουάρδε, Εδουάρδε!"

Wed Oct 21, 2015 11:59 am
Profile
Rookie

Νεο Πρόγραμμα παίδες!

30/10 Μπούτζα - Κωνσταντίνος-big guy( dont know your last name yet) (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα, τζάμια)
6/11 Παλαπανίδου - Βερονίκης- Γκουντάνας (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα,φίλτρο σκούπας, ξεσκόνισμα)
13/11 Παλαπανίδης- Πατσουράκης (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα, πλύσιμο κάδων σκουπιδιών)
20/11 Κρεντήρας - Ταβουλάρης (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα,φίλτρο σκούπας )
27/11 Μπούτζα- Κωνσταντίνος (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα, μπαλκόνι)

στις 6/11 σας εχω βαλει περισσότερες δουλειες αλλα σας έχω φέρει και το Σωκράτη για ενίσχυση. Hope thats ok!
Αν αγαπημένοι μου εναπομείναντες δείτε οτι είναι κι άλλα πράγματα να γίνουνε αλλά δε προλαβαίνετε ή δεν την παλεύετε please let me know για να τα κανονίζω εγώ τι και ποτε και πως πρεπει να γινεται!

Thu Oct 22, 2015 6:36 pm
Profile
Rookie

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

4/12 Παλαπανίδου - Βερονίκης- Γκουντάνας (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα,φίλτρο σκούπας, ξεσκόνισμα)
11/12 Παλαπανίδης- Πατσουράκης (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα, πλύσιμο κάδων σκουπιδιών)
18/12 Κρεντήρας - Ταβουλάρης (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα,φίλτρο σκούπας )
25/11 Μπούτζα- Κωνσταντίνος (σκούπισμα, σφουγγάρισμα, τραπέζια, μπάνια, κουζίνα,τζάμια)

Tue Dec 01, 2015 12:32 am
Profile
Reply to topic   [ 424 posts ]  Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next