View unanswered posts | View active topics It is currently Sat Sep 21, 2019 7:28 am

Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 [FLUFF] WAR !!! 
Author Message
Am I a bot?

Post [FLUFF] WAR !!!
(out of the Game)lOIPON GIA OSOUS DEN TO KSEROUNAI AKOMA O POLEMOS STIN KENTRIKI EUROPI KSEKINISE !!! :mrgreen:

(in game) Bonaparty apomakrinsou apo tin diadromi mou gia ta pirinea min se pari kai se sikosi. Pios nomizeis pws eisai pou tha mou apagorepseis tin dieleusei apo tin xwra sou gia na paw na poio enan kafe sto fimismeno KAFE "ANDORA". 8)

Gia osous theloun na me sinodepsoun stin poria mou exw na tous diloso pws oi xwra tis Gallias einai plousia se protes kai deuteres Yles, opote kaneis den tha minei nistikos (exoume kai Spaghetti Napoli Mazi mas) !!! :twisted: :mrgreen:

Kai tha parakaleso ton "Filtato" bonaPARTAKIa na min mas apantisei me stil pios tin exei pio megali giati mporo na tou pw apo twra kiolas oti oi 400.000 antres mou tin exoun pio megali apo ta frou frou kai ta arwmata tis Garde de ..... tou. !!! :shock: :idea:
Hunting Season has Begin !!!

Monon ena pragma exw na pw se ekeinous pou exoun symaxisei mazi tou i skeftontai na to kanoun, pws i ItaloNapolitaniki symaxia pote den eipe psemata gia tis skepseis tis gia tin Europi kai exei tirisi oles tis synfonies pou ekane ap'tin alli i Gallia den exei oute Iero oute osio apo oti dixnei kai i teleftaia "magia" tis: Italia diloni symaxia kai i Gallia kirisi ton Polemo. Opios nomizi oti i Gallia tha tirisi tis synfonies tis einai gelasmenos telika kai tha to faei to maxeroma piswplata. :evil: :evil: :evil:

Salute

:mrgreen: Lord Sollar :mrgreen:

Wed Jul 29, 2009 5:06 pm
Profile
King Spammer

Post Re: WAR !!!
In Game: Εάν ο φίλος και σύμμαχός μου δήλωσε πόλεμο δεν war it is...

Thu Jul 30, 2009 9:23 am
Profile YIM
Am I a bot?

Parakalounde ta tsirakia tis Gallias na min milane giautin, :mrgreen:
ah ksehasa tis exei figei i milia apo tin stigmi pou i emprostofroura tis sta italorinanogallika sinora eide ton strato mas. tora na deis pou tha ton niosi kiolas i kotara pou thelei na onomazetai kai autokratoras kai to paizei antartopolemo, pou mpenei kai pernei merika xiliometra geis kai tin kanei pali sta barack tis, gia na bgalei o rinanos to fidi apo tin tripa. Milame gia poli "Antria" afti i Garde, pou tha paei tha se katalaboun kai i ypoloipoi. :shock: :shock: :shock:
Wson afora ton ypovasilea tis ypoIbirikis ta psomia tou einai liga kai to oti katevike sto nisi mas me ta 50 penixra tou tagmata den mas kofti katholo, dioti pisteuoume stin logiki skepsei tou Basilia tis Ispanias kai monou anagnorismenou Igemona tis IBIRIKIS pou se ligo tha thimithi pws eixe dosei prika enas progonos tou se mia apo tis figateres tou to doukato tis portogallias kai tha to prosartisi pali.
:twisted: :evil:
Telos

Exoume na dilosoume ena pragma mono pws akoma kai xwris xwra kai efodia, ean exoume esto enan arxonta tis europis pou tha mas trofodoti ton strato mas me ta basika gia tin epiviosi tou, autos o stratos tha sinehisi na katastrefei gallika edafi. :shock:

Viva Napoli :mrgreen:

:evil: Lord Sollar :evil:

Sun Aug 02, 2009 3:15 pm
Profile
Am I a bot?

Molis lavame afto to moinima apo tin galliki auli:

"Χρειάζομαι οχτακόσιες χιλιάδες άντρες και τους έχω. Θα σύρω πίσω μου όλη την Ευρώπη γιατί δεν έχω ακόμη εκπληρώσει την αποστολή μου και σκοπεύω να τελειώσω εκείνο που άρχισα" :!: :!: :!:

Ti na poume emeis pia se auta ta logia nomizoume pws milane mona tous. Exei leei 800.000 antres kai kseri apo mathimatika ara dyo tina paizoun i i Galloi mathimatikoi einai gia ta paza dioti pano apo 250 tagmata den diatheti i xwra sas ara peripou milame gia 200.000 antres i i alli periptosi einai pws theori ta strateumata tis Gallias, tis Rinanias, tis Portogallias kai tis Ispanias Dika tou, pou se autin tin periptosi o oros tsirakia einai apolita swstos. Wson afora to ergo sas ti thelete na mas pite pws tha ftasete stin mosxa anenoxlitos; AUSTRIA - PRWSIA kai RWSSIA fovithite erxete o BonaPARTAKIAs. :mrgreen: :twisted: :?:

An kai auto den xtipaei kampanakia stous europeous Igemones tote eimaste oloi aksioi tis tixis mas. :idea:

Sun Aug 02, 2009 3:29 pm
Profile
King Spammer

Εμένα μου αρέσει το παρατσούκλι Βοναπαρτάκιας :D... ξέρει δηλαδή από καλά πάρτι...
Πάντως κακός διαμαρτύρεται η Ιταλία και παρακαλεί τη κεντρική ευρώπη να συμμετέχει από τη στιγμή που την έχει μπλέξει σε άλλα γρανάζια... :D
Επιτέλους λίγος πόλεμος να ξεσκουριάσουμε μετά από κάτι χρόνια απραξίας και τώρα πάτε να τον αποφύγεται με διπλωματεία? Στα νοικοκυριά σας όσοι δεν αντέχετε... η Ευρώπη είναι για τους άξιους και οι αποικείες για τα πιθήκια... αγαπητέ Άγγλε... 8)

Sun Aug 02, 2009 6:26 pm
Profile YIM
Mega Vicious Carnivore

Μίλησαν όλοι, μίλησε και ο Πορτο-Γάλλος... :? :?

Καλώς λοιπόν, θα απαντήσω στην πρόκλησή σου...

Προσφέρω 1.000.000 Λουδοβίκια και 2000 Οικονομικούς Πόντους για κάθε 25.000 Ευρωπα'ι'κού Πορτογαλλικού Πλυθησμού που θα μου παραχωρείται, από όποιο ελαφρά γενναίο, τον ενδιαφέρει να αυξήσει τις Κτήσεις του. :shock: :shock:

Δυστυχώς δεν έχουμε την δυνατότητα της άμεσης επέμβασης,αλλά σε αντίθεση με άλλους, εμείς πληρώνονουμε τους Συμμάχους μας... 8) 8)

Thu Aug 06, 2009 2:41 pm
Profile
Am I a bot?

Θα παρακαλούσα τους Βρεττανούς αποικιοκράτες ν' αφήσουν ήσυχους τους συμμάχους μου. Επίσης, την τελευταία φορά που ενημερώθηκα από την κατασκοπεία μας, μόνο οι Δανοί ήταν συμμαχοί σας (αμοιβαία συμμαχική σχέση, όχι πυροτέχνημα) κι αυτοί νομίζω δεν είναι σε θέση να επέμβουν αυτή τη στιγμή! 8)

Fri Aug 07, 2009 8:26 am
Profile
Mega Vicious Carnivore

Αγαπητέ Βοναπάρτη, μιας και δεν έχω εμπλακεί στις Διαμάχες σας στην Ευρώπη, θα παρακαλούσα να κάνετε το ίδιο...

Άλλωστε δεν έχω την δυνατότητα να επηρεάσω τον Πόλεμο σας, αλλά , ούτε και εσείς μπορείτε να κάνετε κάτι για να επηρεάσετε, τον δικό μου Πόλεμο.. :D
Τα πολλά λόγια είναι φτώχια λοιπόν και εγώ θα τά έλεγα κινήσεις ευφησυχασμού και διαβεβαίωσης προς τους Συμμάχους σας , ότι έλεγχετε την κατάσταση και πιθανώς αυτο να ισχύει για την Ευρύτερη Ευρωπα'ι'κή σας περιφέρεια... :?
Όσον αφορα τις Ινδίες, τα πράγματα είναι διαφορετικά και η υπεραριθμη αποικιοκρατικη μας δύναμη, η οποία ξεπερνα σε στρατιώτες, ΟΛΕΣ τις άλλες Δυνάμεις, ενωμένες μαζι, μας επιτρέπει να αντιδρουμε στις προκλήσεις ,όπως επιθυμούμε... 8)
Θα έλεγα ότι αν οι Φιλικες μας σχέσεις διαταραχθούν, καλό θα ήταν να γίνουν για σοβαρότερους λόγους από μια soon to be, Dead Country... :evil:

Όσο για τους Συμμάχους μου, αύτοι είναι όλοι όσοι δέχονται την Εμπορικη μας Πολιτική, είτε είναι σύμμαχοι μας στα χαρτιά, είτε όχι... :wink:

Fri Aug 07, 2009 9:57 am
Profile
King Spammer

Το Λονδίνο τα χριστούγεννα είναι τρέλα έχω μάθει... βρίσκεις φτηνά και καλά αγαθά... και κάνεις πολλά και ωραία δώρα μετά στους φίλους σου.

Fri Aug 07, 2009 10:05 am
Profile YIM
Mega Vicious Carnivore

Μικρό πορτογαλλικό βατράχι:

Αν πιστεύεις ότι ο οποιοσδήποτε θεωρεί ότι μπορείς να πάρεις το Λονδινο... παίζεις σε άλλο παιχνίδι... :lol: :lol:

Σε αντίθεση με τη Λισσαβόνα που πραγματικα σε 10 μήνες από τώρα θα είναι σε ξένα χέρια... 8) 8)

Ρεαλιστικά τώρα, και πέρα από την πλάκα... πιστεύεις ότι ο οποιοσδήποτε θεωρει ότι μπορείς να πάρεις το Λονδίνο;;;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fri Aug 07, 2009 11:36 am
Profile
Am I a bot?

optimus prime wrote:
Αγαπητέ Βοναπάρτη, μιας και δεν έχω εμπλακεί στις Διαμάχες σας στην Ευρώπη, θα παρακαλούσα να κάνετε το ίδιο...

Άλλωστε δεν έχω την δυνατότητα να επηρεάσω τον Πόλεμο σας, αλλά , ούτε και εσείς μπορείτε να κάνετε κάτι για να επηρεάσετε, τον δικό μου Πόλεμο.. :D
Τα πολλά λόγια είναι φτώχια λοιπόν και εγώ θα τά έλεγα κινήσεις ευφησυχασμού και διαβεβαίωσης προς τους Συμμάχους σας , ότι έλεγχετε την κατάσταση και πιθανώς αυτο να ισχύει για την Ευρύτερη Ευρωπα'ι'κή σας περιφέρεια... :?
Όσον αφορα τις Ινδίες, τα πράγματα είναι διαφορετικά και η υπεραριθμη αποικιοκρατικη μας δύναμη, η οποία ξεπερνα σε στρατιώτες, ΟΛΕΣ τις άλλες Δυνάμεις, ενωμένες μαζι, μας επιτρέπει να αντιδρουμε στις προκλήσεις ,όπως επιθυμούμε... 8)
Θα έλεγα ότι αν οι Φιλικες μας σχέσεις διαταραχθούν, καλό θα ήταν να γίνουν για σοβαρότερους λόγους από μια soon to be, Dead Country... :evil:

Όσο για τους Συμμάχους μου, αύτοι είναι όλοι όσοι δέχονται την Εμπορικη μας Πολιτική, είτε είναι σύμμαχοι μας στα χαρτιά, είτε όχι... :wink:

You talk too much like your Neapolitan friend. Soon... :mrgreen:

Fri Aug 07, 2009 5:56 pm
Profile
King Spammer

optimus prime wrote:

Ρεαλιστικά τώρα, και πέρα από την πλάκα... πιστεύεις ότι ο οποιοσδήποτε θεωρει ότι μπορείς να πάρεις το Λονδίνο;;;; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ναι 8)

Fri Aug 07, 2009 8:03 pm
Profile YIM
Mega Zuper Spammer

Για τις πραγματικές μάχες στη Βαρσοβία και τα Ιταλορηνανικα σύνορα δεν μιλά κανείς.

Και καλά κάνει....

Fri Aug 07, 2009 8:36 pm
Profile
Mega Vicious Carnivore

Kakita_Shimazu wrote:
You talk too much like your Neapolitan friend. Soon... :mrgreen:

Μην προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις...
Έχω κρατησει πολυ καλη στάση και απεναντί σου και απέναντι στους 13 υπόλοιπους Ηγέτες της Ευρώπης. Λίγη ευγένεια δεν βλάπτει, ειδικά από μια χώρα του Prestige σου, απέναντι σε μια χώρα του Prestige μου...

Fri Aug 07, 2009 8:53 pm
Profile
Am I a bot?

κοκορομαχίες βλέπω κύριοι, και αν και διασκεδαστικές δε μας προφέρουν τίποτε, λιγο πολύ ολοι εδω γνωρίζουμε ποιος ειναι ποιος...

και σωστή η παρατήρηση του ρηνανού.

Πολλά λόγια για το τί θα γίνει, ... πολύ λιγότερα για τις μάχες. Αυτο φυσικά μπορει να πεί κανεις οτι ωφείλεται στο οτι οι 2 που εχουν εμπλακεί στην βαρσοβία δε συμμετέχουν εδω , αλλα φυσικά πολλά κυκλοφορούν.

κυριακή κοντη γιορτη.

Sat Aug 08, 2009 1:29 am
Profile ICQ
Reply to topic   [ 19 posts ]  Go to page 1, 2  Next